0
Ukończone projekty
0
lata doświadczenia
0
Odbytych szkoleń
0
Certyfikatów

Kilka słów o firmie

DaVinci

Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej, na której możemy przedstawić Państwu naszą ofertę, a w szczególności efekty naszych prac wykończeniowych.

Jesteśmy firmą świadczącą usługi remontowo-wykończeniowe i dzięki naszej pracy pragniemy odmienić Państwa wnętrza. Staramy się w każdym projekcie łączyć piękną formę z funkcjonalnością, a tym samym sprostać Państwa oczekiwaniom. W naszej pracy dbamy o nawet najdrobniejsze szczegóły, aby uzyskać perfekcyjne, zaskakujące i estetyczne efekty, zgodne z ustaloną wizją.

Z największą przyjemnością wykonujemy indywidualne zlecenia oraz pomagamy wybrać  najbardziej korzystne rozwiązania. Cechuje nas kreatywność, poczucie estetyki, a także zdolności organizatorskie. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Opinie Klientów

Największą wartością, jaką sobie niezmiernie cenimy na ostatnim etapie naszej pracy, jest zadowolenie naszych Klientów.

Jestem bardzo wdzięczny DaVinci za niezwykle satysfakcjonującą współpracę. Profesjonalizm oraz pełne zaangażowanie to najcenniejsze atuty tej firmy. Ponadto bardzo wysoka jakość dekoracji ściennych wręcz przerosła moje oczekiwania. Zlecenie zostało wykonane w ustalonym terminie. Realizacja projektu zaś przebiegła w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Szczerze polecam!

Arkadiusz

Źródło: Facebook

Firma DaVinci wywiązała się z przyjętego zobowiązania w sposób nie budzący najmniejszych zastrzeżeń. Wiedza z zakresu prac wykończeniowo-dekoracyjnych oraz umiejętności pracowników są na bardzo wysokim poziomie. Rzetelność i terminowość to kolejne mocne strony firmy. Serdecznie dziękujemy za profesjonalną współpracę oraz polecamy DaVinci jako solidnego wykonawcę.

Monika

Źródło: Google